Lees voordat u verder gaat alles omtrent het Coronavirus. Neem contact op met uw reisadviseur voor meer aanbod van o.a. Duitse en Belgische reisorganisaties.

ACOYA Curacao Resort, Villas & Spa

Willemstad | Curaçao | Curaçao

5.1
2 beoordelingen
Travel Trust It

Dit is een uitstekend adres voor een onvergetelijke zonvakantie. De appartementen en villa's zijn van alle gemakken voorzien. Of ga je voor een villa met een eigen privé zwembad? Rondom het zwembad zijn genoeg ligbedden. Haal een cocktail bij de bar of ga met de shuttle naar Mambo Beach.

Voor de kinderen
babybedje (op aanvraag, bij boeking opgeven)

Voor de kinderen - Tegen betaling
kinderoppas

Verzorging
logies, logies en ontbijt, halfpension en volpension

Goed om te weten
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., het restaurant La Lagoon serveert dagelijks ontbijt, lunch en diner op basis van à la carte. Daarnaast serveert de zwembad bar dagelijks snacks, de gratis shuttle service brengt je naar Willemstad, met als tussenstop Mambo Beach dat een paar kilometer van ACOYA ligt. Hier krijg je een gratis ligbed bij Madero Ocean Club. Ook gaat er een gratis shuttle service naar de supermarkt Vreugdenhil. De shuttle service gaat dagelijks om 9.00 uur en om 14.00 uur en het resort vraagt een borg van USD 350 (contant of per creditcard ter plaatse te voldoen)

Faciliteiten

  • Aanbieding
  • Bar
  • Disco
  • Fitnessruimte
  • Kinderzwembad
  • Sauna
  • Zwembad
5.1
5.1 / 10
2 beoordelingen
Travel Trust It
  • 4,0
    Animatie
  • 4,0
    Kindvriendelijkheid
  • 6,2
    Inrichting
  • 3,4
    Faciliteiten
  • 6,0
    Eten
  • 4,8
    Hygiëne
  • 4,5
    Ligging
  • 3,4
    Prijs / kwaliteit
  • 3,7
    Slaapcomfort
  • 8,0
    Personeel

Selecteer uw voorkeuren

Vertrekdatum

Verzorgingstype

Verzorgingstype

Touroperator

Touroperator
7 dagen eerder 7 dagen later

De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...

* Excl. €57,50 boekingskosten per boeking o.b.v. 2 personen bestaande uit SGR bijdrage, cal. fonds en reserveringskosten.